Translator Neuronowy Lingea

Główne zalety naszego translatora

  • Wysoka jakość tłumaczenia oparta na sztucznej inteligencji i technologii sieci neuronowych.
  • Możliwość adaptacji translatora bezpośrednio pod teksty z danej dziedziny (inżynieria mechaniczna, medycyna, IT, elektrotechnika itp.).
  • Możliwość wdrożenia translatora bezpośrednio u klienta w celu zwiększenia bezpieczeństwa i uniknięcia przecieku tłumaczonych informacji (instalacja offline).
  • Bezpośrednia integracja z aplikacjami internetowymi, systemami informatycznymi i DMS.
  • Zachowanie formatowania z dokumentu źródłowego, dokładne przekłady dzięki zastosowaniu pamięci tłumaczeniowych.

Jak działa nasz translator? Wypróbuj TUTAJ.

Informacje szczegółowe

Translatory frazowe są dziś stopniowo wypierane przez rozwiązania oparte na sieciach neuronowych, bazujących na sztucznej inteligencji i tzw. systemach uczących się. Pierwsze translatory nowej generacji zaczęły się pojawiać w 2017 roku. My zajmujemy się tą dziedziną już od 2016 roku i oferujemy własne rozwiązania. W sierpniu 2017 roku uruchomiliśmy nowy projekt wysokiej jakości translatora pomiędzy językami słowiańskimi.

Instalacja i eksploatacja

Nasze translatory mogą działać on-line lub off-line w ramach Twojej sieci.

Współczesne translatory wymagają szybkich procesorów, wysokiej jakości karty graficznej i odpowiedniej ilości pamięci. W zamian otrzymujemy jednak lepsze tłumaczenie i perspektywę nieustannej poprawy jakości przekładu. Z rozwiązania off-line warto skorzystać, kiedy pracujemy z informacjami poufnymi i translatora używa przynajmniej kilkadziesiąt użytkowników. W pozostałych przypadkach zalecamy zabezpieczone rozwiązania on-line. W przypadku instalacji off-line doradzimy, jak odpowiednio skonfigurować HW oraz pomożemy przygotować pakiet, umożliwiający dokładne przetestowanie translatora w Twojej firmie.