Lingea zajmuje się przede wszystkim tworzeniem własnych tytułów językowych. Działamy jako wydawca książek i aplikacji językowych w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech oraz w Serbii i Słowenii. Łącznie w naszej ofercie znajduje się około 500 tytułów książkowych. Jesteśmy czołowym dostawcą technologii językowych i partnerem wybitnych wydawnictw, np. HarperCollins Publishers, Pearson Education, Oxford University Press, Robert i inne. Z naszych aplikacji korzystają klienci w Europie, USA, Brazylii, Meksyku, Chinach i  Korei.

Języki są naszą pasją. Nie koncentrujemy się wyłącznie na najpopularniejszych językach światowych, ale wydajemy również tytuły poświęcone mniej znanym językom Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej i tak np. nasza kolekcja rozmówek liczy już około 50 języków. Od początku działalności Lingea przygotowując swoje tytuły korzysta z najnowszych technologii. Podstawą wydawanych przez nas tytułów są nasze własne bazy danych, które nieustannie rozszerzamy i aktualizujemy.

Słowniki internetowe

Udostępniamy darmowy słownik internetowy w 30 językach. Dodatkowo użytkownik może skorzystać z porad gramatycznych, prawidłowego wykorzystania słów oraz rozmówek. To wszystko czyni nasz słownik największym na rodzimym rynku. Drugim darmowym produktem jest dict.com który umożliwia tłumaczenia pomiędzy dowolnymi 24 językami świata. 

Słowniki elektroniczne

Lingea Lexicon5 jest bez wątpienia najbardziej popularną serią słowników elektronicznych na rynku. Zawiera praktyczne i wielkie słowniki takich języków jak angielski, francuski i hiszpański, a także ekonomiczne, techniczne, prawnicze i inne słowniki specjalistyczne. Produktem flagowym są słowniki z oznaczeniem Platinum, czyli największe i najbardziej szczegółowe słowniki wyprodukowane przez naszą firmę. Wszystkie tytuły serii Lexicon 5 mogą być używane na platformach Windows, Linux oraz Mac OS X. Seria HandyLex2 jest przeznaczona na telefony komórkowe i tablety z systemami Android, OS (iPhone/iPad), Windows Phone lub Symbian. Nasza oferta słowników elektronicznych liczy dziesiątki tytułów i cały czas się rozrasta. Sprawdź!

Tytuły książkowe

Wydajemy kilka serii słowników książkowych od kieszonkowych po największe słowniki na rynku. Do popularnych produktów należą rozmówniki, sprytne słowniki oraz słowniki slangowe. Wyjątkowo dumni jesteśmy z serii rozmówek, które swoją aktualnością, objętością, atrakcyjnym wyglądem oraz ilością przydatnych dodatków przewyższają inne dostępne na rynku tytuły. Cały czas staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe serie i tytuły. Poznaj naszą ofertę!

Narzędzia językowe

Nasze narzędzia językowe takie jak korektor pisowni, automatyczne dzielenie wyrazów czy słownik synonimów są stosowane w produktach wielu renomowanych firm, np. Microsoft Office, Adobe, Corel, a także w edytorach i systemach DTP. Te i inne narzędzia językowe są dostępne dla ponad 20 języków. Przeczytaj więcej!