Z radością przedstawiamy Państwu nasze tegoroczne NOWOŚCI. Nowa seria „Zerwij z...” to książki skierowane dosłownie do wszystkich, którzy pragną coś zmienić, stawiają na rozwój osobisty i dla tych, którym otaczający świat nie jest obojętny. Nadszedł czas na zmiany – nasze poradniki pomogą zerwać z: 

Nie jest tajemnicą, że obecnie plastik dosłownie zalewa naszą planetę. Powiedzmy temu zdecydowane STOP – czas na zmiany! Książka ‘Zerwij z plastikiem. 101 porad, jak ograniczyć zużycie tworzyw sztucznychto pozycja dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak zastąpić plastikowe produkty bardziej ekologicznymi alternatywami, a przy tym nie wydać majątku. Znajdują się tam również praktyczne pomysły na wykorzystanie starych opakować i innych przedmiotów, a także przepisy na kosmetyki i detergenty domowej roboty. Najwyższy czas, by zrobić pierwszy krok i zmienić świat na lepsze!

 

Bez cukru da się żyć, a pomocny w tym temacie może okazać się poradnik ‘Zerwij z cukrem. Proste wskazówki i przepisy, które pomogą ci wyeliminować cukier ze swojej diety. Książka ta pokazuje, jak zachować urozmaiconą i smaczną dietę, unikając zachcianek oraz niebezpieczeństw sięgania po słodkości. Można tam znaleźć również wskazówki dietetyczne, pomysły na zmianę stylu życia i przepisy na pyszne bezcukrowe potrawy, które nauczą podejmowania lepszych wyborów żywieniowych i pomogą na dobre pożegnać cukier.

  

 Świat tonie w odpadach. Najwyższy czas coś z tym zrobić! Praktyczna książkaZerwij z odpadami. 101 łatwych sposobów, jak wytwarzać mniej śmiecipodpowiada, jak wytwarzać mniej odpadów, jak ograniczyć zużycie opakowań, czy jak przerabiać lub reperować stare sprzęty domowe. Znajdują się tam też wskazówki dotyczące zminimalizowania marnotrawstwa żywności. Ta książka ukazuje się, że ochrona środowiska na co dzień wcale nie jest taka trudna.

 

 Książka ‘Zerwij z mediami społecznościowymi.  Proste wskazówki, jak świadomie korzystać z serwisów społecznościowych zawiera wszystko, czego potrzeba, by odzyskać kontrolę nad swoją aktywnością w internecie. Media społecznościowe są ważną częścią współczesnego życia, jednak często pozbawiają ludzi energii, rozpraszają i wprawiają w zły nastrój. A tak nie musi być!

 

Rezygnacja z produktów pochodzenia zwierzęcego nigdy nie była łatwiejsza! Przydatne wskazówki i sprytne rozwiązania zawarte w książce ‘Zerwij z mięsem. Proste rady i przepisy, dzięki którym obejdziesz się bez produktów pochodzenia zwierzęcego wskazują drogę ku lepszemu odżywianiu bez radykalnej zmiany swojego dotychczasowego stylu życia. Zdrowe i smaczne przepisy, które ukryte zostały w poradniku pozwalają jeść zdrowo i smacznie bez poczucia, że cokolwiek się traci.

 

Wszystkie książki napisane są w prosty, zrozumiały i przejrzysty sposób. Oprócz porad i wskazówek znajdują się tam także ciekawe informacje uzupełniające jak tabele i przepisy. Pomogą one Państwu znaleźć odpowiednią drogę, by czuć się dobrze i zdrowo oraz wypracować nowe nawyki, aby pomóc planecie. Ważne jest, aby zrobić ten pierwszy krok.

Wszystkie przedstawione pozycje dostępne będą TUTAJ od 11 LUTEGO 2021 r.

Plastik.png (55 KB) cukier.png (53 KB) Bez tytułu.png (55 KB) media.png (56 KB) mięso.png (62 KB)