Ciekawe informacje, quizy i zapierające dech w piersiach zdjęcia – to wszystko czeka na najmłodszych czytelników w książkach z nowej serii Ja to wiem!, które właśnie pojawiły się w sprzedaży. Wybierz temat, który najbardziej Cię interesuje i odkrywaj tajemnice i fakty ze swoimi dziećmi!

 

Do książek z serii Ja to wiem! należą:

           Wielkie koty.jpg (85 KB)  Wikingowie.jpg (87 KB)  Zamki.jpg (90 KB)  zmiany klimatyczne.jpg (69 KB)

 Czy zastanawiało Cię kiedyś, dlaczego lwy, tygrysy i jaguary są doskonałymi drapieżnikami? Albo dlaczego gepard jest najszybszym zwierzęciem lądowym? W książce Wielkie koty znajdziesz odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych zaskakujących informacji i przepięknych zdjęć wielkich kotów z całego świata.

 Czy interesuje cię, jak podróżowali wikingowie? Albo w co chętnie grali? Ich średniowieczne przygody i mnóstwo zaskakujących informacji znajdziesz w książce Wikingowie.

Zastanawiało cię kiedyś, jak wyglądało życie na zamku? Albo jak dzięki wysokim wieżom, kamiennym murom i głębokim fosom średniowieczni władcy potrafili przetrwać atak wrogów? Jeśli tak, sięgnij po książkę Zamki, w której znajdują się przepiękne zdjęcia zamków z całego świata i wiele arcyciekawych faktów i ciekawostek. 

Chcesz wiedzieć, dlaczego nasza planeta nagrzewa się w niepokojącym tempie i jaki jest związek między globalnym ociepleniem a tornadami czy powodziami? Odkryj zaskakujące informacje i zobacz zdjęcia przedstawiające planetę dotkniętą kryzysem klimatycznym.