Multilicencje

Firmom, organizacjom i szkołom oferujemy słowniki elektroniczne Lingea Lexicon 5 w korzystnych cenach multilicencyjnych.

Oferta multilicencyjna jest przeznaczona dla firm i organizacji, które korzystają z większej liczby stacji roboczych i urządzeń.   

W przypadku nabycia większej ilości licencji cena produktu maleje. Uwzględniane są licencje różnych tytułów, tzn. przy zakupie 10 licencji Wielkiego słownika angielskiego oraz 10 licencji Wielkiego słownika rosyjskiego użytkownik otrzymuje cenę jak przy zakupie 20 licencji).

Oferujemy:

Słowniki Lingea Lexicon 5 mogą działać na stacjach lokalnych oraz na serwerach. W ramach umowy licencyjnej naszym klientom przysługuje wsparcie techniczne. 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty multilicencyjnej dla Państwa firmy.

Rodzaje licencji

Multilicencja dla określonej liczby użytkowników.

Multilicencja dla określonej liczby stacji roboczych.

Multilicencja dla wszystkich użytkowników w ramach firmy lub organizacji.

Możliwy jest również zakup licencji uprawniającej do używania naszego oprogramowania w ramach intranetu firmy lub organizacji, a także możliwość nabycia licencji formą rocznej opłaty zawierającej aktualizację danych. 

Dodatkowe licencje można dokupować w jakiejkolwiek ilości, oczywiście w korzystnej cenie (uwzględniane są wcześniej zakupione licencje). 

Przed zakupem istnieje możliwość instalacji programów na pojedynczych komputerach lub w całej sieci na czas próbny. Konkretną ofertę przygotujemy po otrzymaniu zapytania na e-mail multilicencje@lingea.pl

Ze słowników Lingea Lexicon i aplikacji korzystają profesjonalni tłumacze, naukowcy, nauczyciele, wykładowcy oraz pracownicy ministerstw i dużych firm [zobacz referencje].